
Laatste Nieuws
- 2 mrt| Demo kaarten maken!
- 6 nov| Demo "Hoe begin je met Mixed Media"
- 18 okt| Demo kaarten maken zaterdag 12 november Marianne design
- 18 okt| Kinder knutsel middag - Lampion maken
- 18 okt| Demo met de
- Meer nieuws >
Vriendschap is geen illusie
Spaar nu mee voor €5,00 donatie aan "Stichting vrienden van het Tonckenshuis" De stichting is opgericht in juni 2007. De doelstelling van de stichting is om de wensen van mensen die woonachtig zijn in het vernieuwde Tonckenshuis te realiseren. Dit zal na de verbouwing een woonwijkcentrum zijn.
Van 14 januari tot en met 16 februari ontvangt u bij iedere €10,00 aan boodschappen een stempel. Een volle spaarkaart met 15 stempels is €5,00 waard! Heeft u de stempelkaart vol kunt u deze inleveren bij de plaatselijke supermarkten inleveren.
Voor elke volle stempelkaart doneert de ondernemersvereniging Zuidwolde €5,00 aan de Stichting Vrienden van het Tonckenshuis. We hopen dat de bewoners hun dagen plezierig, aktief en vitaal kunnen doorbrengen in het Tonckenshuis.
Zaterdag 8 april demo met de nieuwe artikelen van Marianne Design van de maand april. Het is van 10:00 - 16:00uur. Kom gezellig langs en stel je vraag.
Stuifzand Allerhande is nu gesloten. Wij gaan vandaag open om 09:00.