
Laatste Nieuws
- 16 mei| Openingstijden!!!
- 11 mei| Week van de stenen winkel!
- 9 mei| Week van de stenen winkel!
- 20 apr| Donderdag 27april zijn wij gesloten!
- 20 apr| Demo Marianne Design!
- Meer nieuws >
Leverbaar - CAL Double Trouble Crochet Along 2017
CAL Double Trouble Crochet Along 2017
Op vrijdag 6 januari start de Double Trouble Crochet Along 2017.
Jolanda en Naomi hebben voor deze CAL gebruik gemaakt van het zachte Schachenmayr Merino Extrafine 120 en Schachenmayr Bravo als alternatief.
Double Trouble – 2 technieken: het gewone haken én het tunisch haken. In deze deken zitten 7 tunische haakpatronen, zodat iedereen die nog nooit tunisch gehaakt heeft, daar nu kennis mee kan maken. Jolanda en Naomi hebben weer een prachtig ontwerp gemaakt met ieder een eigen kleurschema.
Er zijn pakketten beschikbaar in 2 soorten garens en 2 kleurkeuzes. Deze pakketten worden aangeboden in een mooie, stevige Crochet Along tas. Er is gekozen voor de kwaliteiten Schachenmayr Merino Extrafine 120 deze wordt op bestelling geleverd.
Schachenmayr Bravo is verkrijgbaar in de winkel.
Zaterdag 10 juni demo met de nieuwe artikelen van Marianne Design van de maand juni. Het is van 10:00 - 16:00uur. Kom gezellig langs en stel je vraag.
Stuifzand Allerhande is vandaag open tot 18:00.