Home > Nieuws > Ecoline DUOTIP verkrijgbaar!

Ecoline DUOTIP verkrijgbaar!

Deze Ecoline Duotip pen bevat geconcentreerde, transparante waterverf. De briljante kleur in combinatie met de twee verschillende penpunten, een smalle kogelvormige en een bredere beitelvormige punt, geven je de vrijheid om fijne of brede lijnen te maken en om grotere vlakken in te kleuren. De op kleurstof, en Arabische gom, gebaseerde Duotip werkt perfect in combinatie met de Ecoline Brush Pens en Ecoline flacons en biedt je een breed scala aan opties in lijndiktes, stijlen en kleurvariaties. Dit maakt de Duotip marker uitermate geschikt voor tekeningen en illustraties met grote kleurblokken, maar ook voor lijnwerk en kleine details.

De waterverf hecht goed op aquarelpapier, tekenpapier en karton. Vermeng kleuren met water en een penseel voor prachtige aquareleffecten en zachte kleurovergangen. Berg de stift horizontaal op zodat de kleurstof gelijkmatig verdeeld blijft.

Ecoline DuoTip - Basic Set 12st

#
Stuifzand Allerhande
bridgy twitter
Agenda
Oct 14
Demonstratie Marianne design met de artikelen van oktober!

Zaterdag 14 oktober demonstratie met de nieuwe artikelen van Marianne Design! Het is van 10:00 - 16:00uur. Kom gezellig langs en stel je vraag. Wij leggen het graag aan je uit.

Locatie, in de winkel

Wanneer, zaterdag 14 oktober

Tijd, tussen 10.00 en 16.00 uur

Agenda >
Gratis parkeergelegenheid voor de deur. Toegankelijk met rolstoel of rollator.

Stuifzand Allerhande is vandaag open tot 20:00.

Schrijf u in voor de nieuwsbrief

Volg ons op Twitter