
Laatste Nieuws
- 2 mrt| Demo kaarten maken!
- 6 nov| Demo "Hoe begin je met Mixed Media"
- 18 okt| Demo kaarten maken zaterdag 12 november Marianne design
- 18 okt| Kinder knutsel middag - Lampion maken
- 18 okt| Demo met de
- Meer nieuws >
Demonstratie kaarten maken 9 januari
Zaterdag 9 januari hebben wij een demo kaarten maken in de winkel. De nieuwste artikelen van Marianne Design zijn dan uit. Met mallen, stempels, knipvellen, creatables, paperblocs, bloemetjes en een lineaal is er genoeg te doen. Petra Kerkhoven komt ons laten zien wat we hier mee kunnen.
Eindelijk is er een lineaal speciaal voor het snijden van de gekleurde randjes van 2,5mm, 5mm, 7,5mm en verder. Een basis item voor iedere kaartenmaakster.
Er zijn ook mallen die door de cutllebug kunnen. Deze heten creatables en hiervan zijn zeven soorten onderverdeeld in vier randjes en drie bloemen.
U kunt gerust bij ons binnen lopen om de nieuwste kaarten te bekijken.
Zaterdag 8 april demo met de nieuwe artikelen van Marianne Design van de maand april. Het is van 10:00 - 16:00uur. Kom gezellig langs en stel je vraag.
Stuifzand Allerhande is nu gesloten. Wij gaan vandaag open om 09:00.